Sedmáci v Pardubicích
Mgr. Lenka Rousková | 25. 06. 2026
Ve středu 24. června vyjely na svůj výlet obě sedmé třídy. Jejich cílem byly Pardubice, kam se pohodlně dopravily vlakem. I přes velmi teplé počasí probíhal výlet v pohodové atmosféře. Před sluncem se sedmáci ukryli v parku Na Špici, kde společně hráli různé hry a zapojili se do pohybových aktivit. K příjemnému ochlazení pomohla také zmrzlina, která v horkém dni přišla opravdu vhod. Obě sedmičky vedro přežily a výlet si užily.
Mgr. Lucie Rief a Bc. Michaela Kořínek







