Domů Aktuality Hrošiáda je zpět!

Hrošiáda je zpět!

Jiřina Macháčková | 19. 05. 2022 (aktualizováno 19. 05. 2022 15:15)

Na 17.5.2022 se po dvouleté absenci naplánovala Hrošiáda a to již 30. kolo 26. ročníku.

Přípravy byly pečlivé- tréninky běhu, skoku a štafetové předávky, posečení celého areálu, příprava udírny a pomůcek. Povoláni na pomoc byli i bývalí školníci, s traktorem sekal i pan učitel Šťastný. Ten zažíval největší díl organizace od pozvánek, přes zajišťování autobusů, soupisky, medaile, poháry….Vše se mu podařilo připravit skvěle.

Jediné, co jsme nezorganizovali, tak to bylo počasí. Noční a ranní déšť všechny trochu překvapil. Byl to totiž jediný deštivý den týdne.

Všechny disciplíny nakonec proběhly a závěrečná štafeta byla opět třešničkou na dortu.

A skóre? Naše škola má 3. a 2. místo, ošetřili jsme jen jedno odřené koleno, vyudilo se a snědlo 300 párků a 13 chlebů….

Velké poděkování patří všem sportovcům za nadšení a chuť sportovat, pomocníkům za přípravu akce a pomoc při soutěži a p. uč. Šťastnému za uspořádání a koučování celé akce.

Těšíme se na podzimní kolo a třeba nám bude přát i počasí.