Rozevírací menu
Menu
Tripartity rezervace
Projekt IROP
Bakaláři ZŠHT
Etwinning - WEB
Etwinning
Ptačí krmítko on-line
IT Fitness
E-poradna
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 11
Nejnovější člen: kusta
PRÁCE KROUŽKŮ A PŘIPRAVOVANÉ AKCE ŠK

Při školním klubu jsou organizovány sportovní kroužky a kroužky společenských her.

 

Mezi dva nejoblíbenější patří kroužek "Malých sportů" a "Florbalu". Malí sportovci se setkávají každou středu v tělocvičně školy a je třeba říci, že tělocvična praská ve švech. Věnujeme se nácviku atletických dovedností, např. nácviku startů, atletické abecedě apod. Hlavní náplní ovšem jsou sportovní hry všech druhů. Děti nejraději hrají vybíjenou, "Koťata", vybíjenou se třemi míči a florbal. Vzhledem k velkému počtu dětí je momentálně kapacita kroužků naplněna. Kroužek florbalu probíhá v pátek od 14ti hodin, je určen starším žákům od 6. třídy výše. Jeho náplní je získávání dovedností ve florbalu. Většina žáků jsou chlapci, takže máme zájem o větší počet dívek.

 

Foto: Šmíd Vlastimil, vychovatel ŠK

 

Mezi kroužky, které mají v klubu nejdelší tradici patří "Fan hry" a "Minišachy". Přestože do těchto kroužků chodí menší počet dětí, jsou oblíbené. Ve "Fan hrách" se snažíme každý školní rok naučit nové stolní hry, kluci nejraději hrají hry ve stylu "fantasy". Například v "War Hammer", "Portorico", "Gran Tourismo" a další. Některé hry si sami vyrábíme. Děti se učí vzájemné komunikaci, strategii a toleranci. Šachový kroužek je rozdělen na pokročilé a úplné začátečníky, kteří se učí první krůčky na šachovnici. Přivítali bychom další zájemce především z řad děvčat.

 

V měsících únoru a březnu připravuje školní klub pro všechny žáky školy turnaj dvojic ve stolním fotbálku, turnaj ve stiga hokeji a ve spolupráci se školním parlamentem turnaj v přehazované.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Šmíd Vlastimil, vychovatel ŠK

 

 

 

 

Prohlídka školy
Prohlídka ZŠ - video
Děti provází městem
Welcome to school
Veřejná anketa
Líbí se ti nově přistavovaná škola?

Ano

Ne

Nevím

Itec schools
Klíč ke vzdělání
Hodiny
Dnes má svátek
Cena Label 2011 a v 2014
Unicef