Rozevírací menu
Menu
Projekt IROP
Bakaláři ZŠHT
Etwinning - WEB
Etwinning
Ptačí krmítko on-line
IT Fitness
E-poradna
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 11
Nejnovější člen: kusta
VÝLET 5. A V PRAZE

16.6.2017 jsme vyrazili společně s  5.B a 7.A do Prahy. Cesta autobusem byla sice společná, ale v Praze jsme se rozdělili a my se vydali na Petřín. Pod Petřínem jsme si prohlédly památník obětem komunismu od Olbrama Zoubka a nad stanicí lanovky se vyřádili na dětském hřišti. Vlastně se nám z něj ani moc nechtělo, ale naším hlavním cílem byla rozhledna, museli jsme se tedy vydat k vrcholu Petřína.

 

Výstup na rozhlednu byl náročný, ale určitě stál za to – Prahu jsme viděli snad úplně celou, všechny ty věže a věžičky a historické budovy… V zrcadlovém bludišti se nám také velice líbilo, hlavně v místnosti s pokřivenými zrcadly.

 

Foto: Mgr. Janková Tereza a V. A

 

Po obědě, který proběhl na dětském hřišti nedaleko rozhledny, jsme se vydali přes Strahovský klášter, kolem Lorety až k Pražskému hradu, kde zrovna probíhala výměna hradních stráží. To se nám moc líbilo.

 

Nakonec nás čekala procházka Nerudovou ulicí, přes Karlův most, Staroměstské náměstí až k Masarykovu nádraží, kde na nás čekal autobus. Nožky bolely, ale zážitků máme mnoho a ty nám zůstanou navždy.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Mgr. Janková Tereza a V. A

 

 

 

 

Prohlídka školy
Prohlídka ZŠ - video
Děti provází městem
Welcome to school
Veřejná anketa
Co se ti na období První republiky (1918–1938) líbí nejvíce?

Oblečení

Účesy

Chování

Filmy

Hudba

Auta

Itec schools
Klíč ke vzdělání
Hodiny
Dnes má svátek
Cena Label 2011 a v 2014
Unicef