Rozevírací menu
Menu
Projekt IROP
Bakaláři ZŠHT
Etwinning - WEB
Etwinning
Ptačí krmítko on-line
IT Fitness
E-poradna
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 11
Nejnovější člen: kusta
VÝLET 5. A V PRAZE

16.6.2017 jsme vyrazili společně s  5.B a 7.A do Prahy. Cesta autobusem byla sice společná, ale v Praze jsme se rozdělili a my se vydali na Petřín. Pod Petřínem jsme si prohlédly památník obětem komunismu od Olbrama Zoubka a nad stanicí lanovky se vyřádili na dětském hřišti. Vlastně se nám z něj ani moc nechtělo, ale naším hlavním cílem byla rozhledna, museli jsme se tedy vydat k vrcholu Petřína.

 

Výstup na rozhlednu byl náročný, ale určitě stál za to – Prahu jsme viděli snad úplně celou, všechny ty věže a věžičky a historické budovy… V zrcadlovém bludišti se nám také velice líbilo, hlavně v místnosti s pokřivenými zrcadly.

 

Foto: Mgr. Janková Tereza a V. A

 

Po obědě, který proběhl na dětském hřišti nedaleko rozhledny, jsme se vydali přes Strahovský klášter, kolem Lorety až k Pražskému hradu, kde zrovna probíhala výměna hradních stráží. To se nám moc líbilo.

 

Nakonec nás čekala procházka Nerudovou ulicí, přes Karlův most, Staroměstské náměstí až k Masarykovu nádraží, kde na nás čekal autobus. Nožky bolely, ale zážitků máme mnoho a ty nám zůstanou navždy.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Mgr. Janková Tereza a V. A

 

 

 

 

Prohlídka školy
Prohlídka ZŠ - video
Děti provází městem
Welcome to school
Veřejná anketa
Líbí se ti nově přistavovaná škola?

Ano

Ne

Nevím

Itec schools
Klíč ke vzdělání
Hodiny
Dnes má svátek
Cena Label 2011 a v 2014
Unicef