Rozevírací menu
Menu
Projekt IROP
Bakaláři ZŠHT
Etwinning - WEB
Etwinning
Ptačí krmítko on-line
IT Fitness
E-poradna
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 11
Nejnovější člen: kusta
VÝLET DO ZOO PRAHA 5. A 6. TŘÍD

To nám to utíká. Školní rok je pryč. A co víc, i školní výlety jsou už za námi. Celkem vzácně se mi ti mí páťáci shodli. Chtěli do ZOO v Praze - a parníkem. A mám šikovné svěřence, dokonce si na tu parádu i "vydělali". Veškeré vstupné, jízdné a dokonce i palubní lístek, to vše totiž bylo hrazeno z výhry ve výtvarné soutěži. Moji milí, dobrá práce.

 

Foto:

 
Ten přeslavný den přišel 16. 6. 2017 - nejeli jsme sami, neboť bychom se báli. Společnost nám v té Praze stověžaté dělala 5. A a 7. A. Mezi opicemi pak už jen 7. A, naši paralelní spolužáci raději funěli do kopce na Petřín. Holý nerozum v tom vedru. A propos - počasí. Vyšlo. Přes předchozí předpovědi, hlásící kroupy, uragány, tornáda, povodně, vichřice a kdovíjaké jiné hrůzy, bylo hezky.

 
Samozřejmě, návštěva ZOO byla popsána mnohokrát. I plavba po Vltavě. Málokdo se ale může pochlubit tím, že stál v cestě holubímu trusu (Luky??). Že na první pohled nerozpoznal pisoáry na Náplavce (o čemž se ale nebudeme více rozepisovat, ponechme si nějaká ta třídní tajemství). Že mu oběd málem snědli vrabci, kteří nás atakovali u bistra, kde jsme obědvali … Přátelé, bylo mi tam s vámi hezky a budu se těšit napřesrok.

 

Více fotografií najdete zde, nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

 

 

 

Prohlídka školy
Prohlídka ZŠ - video
Děti provází městem
Welcome to school
Veřejná anketa
Líbí se ti nově přistavovaná škola?

Ano

Ne

Nevím

Itec schools
Klíč ke vzdělání
Hodiny
Dnes má svátek
Cena Label 2011 a v 2014
Unicef